שיש צ'יוטלי מפרץ חיפה
אזור - צפון, חיפה והסביבה
שיש צ'יוטלי
10004 צפיות
172
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של שיש צ'יוטלי דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
chioteli

צ'יוטלי שיש קרמיקה

שעות פתיחה:
א'-ה': 08:30-17:45
שישי: 08:30-12:45
שבת וחג : סגור

אלו אשר מוקירים איכות מכירים בוודאי את חברת שיש וקרמיקה צ'יוטלי. החברה שמה לה ליעד סטנדרטים גבוהים מאוד של איכות, שירות ומקצועיות. מדובר במותג מוביל בתחום השיש, מדרגות, גרניט פורצלן, קרמיקה , משטחי קיסר למטבחים' משטחים מעוצבים לאמבט וכלים סניטריים.

עשרות אלפי בתים מעוצבים וממותגים בכל שנה תוך שימוש בחומרי הגלם של חברת שיש וקרמיקה צ'יוטלי. נשמח לספק גם לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם לבחור את המוצרים אשר עונים לציפיות ולצרכים שלכם בצורה המדויקת ביותר.

מוצרי החברה מיובאים מכל רחבי העולם תוך השמת דגש משמעותי על איכות החומרים. שיש קרמיקה צ'יוטלי היא חברת מובילה בתחום ייבוא השיש בישראל. היא מייצגת בארץ את החברות המובילות בתחום בעולם.

כל לקוח אשר רוכש שיש ושאר משטחים יוכל לישון בשקט, איכות המוצר מובטחת. בין מדינות היבוא של המוצרים תמצאו את איטליה, הודו, סין, תורכיה, יוון וספרד. חומרי הגלם מגיעים לישראל ישירות מהמחצבות ומועברים לשימוש בבנייה ביתית ולמסחר ותעשייה.

אם אתם עומדים בפני תקופת שיפוצים בבית, סיור באולם התצוגה של שיש וקרמיקה צ'יוטלי יעניק לכם רעיונות מתאימים. נשמח להציג בפניכם מבחר אפשרויות ולמצוא את זו אשר עונה לטעמכם האישי. שימו לב, קרמיקה לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל שנתיים.

אם השכלתם לבחור לעצמכם משטחים איכותיים עמידים ותואמים מספר סגנונות עיצוב, תיהנו מהם במשך שנים רבות.

מה תמצאו באולם התצוגה של שיש וקרמיקה צ'יוטלי?
1. אריחי שיש וקרמיקה המיועדים לריצוף, בניית מדרגות, חיפוי חיצוני פנימי ושבילים וגינות.
2. פתרונות עיצוב לחדרי אמבטיה ושירותים, כולל כלים סניטריים.
3. פתרונות עיצוב איכותיים בטווחי מחירים משתנים. שיש וקרמיקה צ'יוטלי מציעה מוצרים יוקרתיים לצד כאלו אשר נמכרים במחירים שווים לכל נפש.
4. שיש קיסר, שיש טבעי, ארונות אמבט, מקלחונים, אמבטיונים, פרקטים, ברזים, גרניט פורצלן.
5. יעוץ וליווי ע"י מהנדס החברה.

שיש צ'יוטלי סיור וירטואלי
פרט למוצרים איכותיים, תמצאו באולמות התצוגה שלנו גם צוות שירות אשר נכון לסייע בכל פנייה, להשיב באדיבות ולמצוא בעבורכם את פתרון העיצוב הטוב ביותר.

הצטרפו אלינו לסיור וירטואלי באולם התצוגה ותבחינו מיד כי מדובר במקום מאוד מיוחד. אולם התצוגה של שיש וקרמיקה צ'יוטלי יקבל את פניכם בחיוך והדר של יוקרה. המסע לעיצוב הבית מתחיל כאן וממשיך בביקור באולמות התצוגה.

תגיות : שיש ציטולי, צ'יטולי, צ'יוטלי, קרמיקה, פורצלן, שישי, שיש אמבטיה, כלים סניטריים, ציפחה, פרקט, פסיפס, מדרגות שיש, מפרץ חיפה, שיש טבעי, גרניט פורצלן, ברזים, ארונות מטבח,